THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

Od kilku lat specjalizujemy się w budowaniu dedykowanych rozwiązań opartych na technologii Drupal.


Masz pomysł na aplikację? Potrzebujesz wewnętrznego systemu CRM, systemu do zarządzania projektami, zamówieniami, firmą, hotelem, szkoleniami? Dobierzemy optymalne rozwiązanie, które usprawni i zdecydowanie ułatwi pracę Twoją oraz Twoich pracowników.

28 Tysięcy Modułów

Liczby mówią same za siebie.
Społeczność Drupal'a stworzyła 28 tysięcy modułów oraz 2 tysiące szablonów.

Świadczy to nie tylko o sukcesie platformy ale i elastyczności systemu. Dzięki niemu można stworzyć bardzo prostą aplikację spełniającą podstawowe funkcjonalności, jak również po instalacji odpowiednich modułów i integracji z zewnętrznymi źródłami danych przekształcić ją w rozbudowaną platformę.
28 tysięcy modułów
Tworzymy dedykowane rozwiązania oparte na technologii Drupal.

Dedykowane Rozwiązania

Tworzymy dedykowane rozwiązania oparte na technologii Drupal.
Integrujemy - zaczynając od importu/aktualizacji danych z plików płaskich(xls, csv, txt) po zewnętrzne oprogramowanie, systemy mailingowe, sprzedażowe, rekrutacyjne.

Świat nie kręci się tylko wokół Drupal'a - tworzymy w/modyfikujemy: PHP, Javascript, JQuery, CSS3, HTML5, Python/Django

Na Co Możesz Liczyć

Zespół naszych web Developerów stworzył oraz przeprowadził wdrożenie aplikacji internetowych dla kilkudziesięciu znanych marek w kraju i zagranicą. Jeśli masz pomysł na jakąś aplikację internetową lub jesteś w trakcie wykonywania własnej strony internetowej , to koniecznie powinieneś skontaktować się z nami. Zaprojektujemy oraz wykonamy dla Ciebie aplikację na androida iOS, Windows Phone czy też inne popularne systemy. Pomożemy Ci także, w jej ewentualnej integracji z istniejącą już stroną internetową.

Skalowalność przede wszystkim.

Dedykowane Rozwiązania

Skalowalność - wykorzystując technologię open-source, budujemy skalowalne rozwiązania dla Twojego biznesu - bez względu na jego wielkość i etap rozwoju.

Elastyczność oraz dynamika - wdrażamy różnego typu rozwiązania, bez znaczenia na wielkość i poziom skomplikowania oraz oferujemy wachlarz rozwiązań na każdego rodzaju problem.

Poza tym:
Jesteśmy grupką entuzjastów technologii, w której pracujemy, więc jesteśmy non stop na bieżąco, śledzimy nowe trendy oraz zwyczajnie lubimy rzeczy, którymi się zajmujemy.

Indywidualne Podejście

Wszystkie wykonywane przez nas aplikacje internetowe wykonywane są dostosowane do potrzeb klienta. Bez względu czy potrzebujesz prostej funkcjonalności czy rozbudowanej logiki. Skontaktuj się z nami - chętnie porozmawiamy o Twoim projekcie.

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl
X