THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

Storyboard czyli historia rysowana. Masz jakąś wizję, ale nie wiesz jak ją przedstawić? Skontaktuj się z nami a my na pewno Ci w tym pomożemy!

Storyboard od początku.

Storyboard to nic innego jak naszkicowanie konkretnych scen czy też wydarzeń w postaci obrazów. To bardzo przydatna wskazówka przy tworzeniu wszelkich historii, które w efekcie końcowym zostaną przedstawione w postaci animacji czy też filmu.

Historia.. nie taka straszna jak ją namalują

Scenorys to drogowskaz dla osoby, której zadaniem będzie dalsza realizacja projektu. W chwili obecnej scenariusz tekstowy to nie wszystko i nie zawsze sprawdza się przy prezentowaniu swojego pomysłu. Decydując się na przedstawienie go za pomocą scenorysu nie tylko oszczędzisz czas, ale staniesz się bardziej przekonujący.

Stwórzmy storyboard

Na początek prześlij nam swoją wizję w postaci historii czy też scenariusza. Po określeniu Twoich potrzeb przystąpimy do odzwierciedlenia pomysłu.

Scena finałowa !

W trakcie tworzenia otrzymasz od nas próbki naszej pracy w celu potwierdzenia czy obrany przez nas kierunek jest właściwy. Finalnie zatwierdzony storyboard zostaje przesłany do Ciebie.

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl
X