THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

SEO to nie pozyskiwanie ruchu. To pozyskiwanie ruchu najwyższej jakości!

Co to jest SEO?

SEO - Search Engine Optimization. Czyli wszystkie działania mające na celu zwiększenie widoczności strony (en. SEO VISIBILITY) w wyszukiwarce Internetowej.

Działania SEO można podzielić na dwie grupy: optymalizację oraz pozycjonowanie.

Co to jest SEO?
SEO Jest Kompleksowe!

SEO Jest Kompleksowe!

Usługi SEO świadczymy w sposób kompleksowy. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na ich temat:
  • dobór słów kluczowych
  • analiza oraz optymalizacja strony internetowej
  • pozyskiwanie odnośników do strony (linków)
  • monitoring pozycji
  • rekomendacje zwiększania widoczności witryny w wyszukiwarkach internetowych
Według wielu badań SEO jest najbardziej efektywnym kanałem e-marketingu.

Połącz Usługi SEO z Innymi

Pamiętaj, że pozyskanie świetnego ruchu trzeba jeszcze wykorzystać. Działaj kompleksowo wykorzystując wszystkie kanały marketingu, które się wzajemnie uzupełniają. Każdy z kanałów wspiera działania SEO oraz wykorzystuje ukryty potencjał Twojej strony.

Odmiany SEO

Odmiany SEO:

White Hat SEO - Jest to w pełni naturalne budowanie rankingu witryny w pełni zgodne z wytycznymi wyszukiwarek internetowych, zazwyczaj za pomocą rewelacyjnej treści znajdującej się na stronie internetowej, która rozchodzi się wirusowo. W ten sposób tworząc zjawisko o nazwie Link Baiting. Zamiennie do sformułowania White Hat SEO używa się pojęcia Ethic SEO.

Grey Hat SEO - Jest to strategia SEO, która jest wymieszaniem WHITE HAT SEO oraz BLACK HAT SEO, głównie z powodu kupowania linków na innych stronach internetowych. Około 95% agencji seo używa właśnie tej strategii.

Black Hat SEO - Wszelkie działania mające na celu bardzo szybkie zwiększenie widoczności witryny w wyszukiwarkach internetowych, wykorzystując luki w algorytmach wyszukiwarek internetowych. Przykładowymi działaniami black hat seo jest ukrywanie tekstu na stronie internetowej.

Pierwotna Strategia SEO

Musisz zdawać sobie sprawę, że Larry oraz Sergey gdy tworzyli wyszukiwarkę Google nie zdawali sobie sprawy z tego, że jej ranking będzie tak manipulowany. Pierwotne strategie SEO zakładały, że ludzie będą dowiadywać się o innych stronach od znajomych za pomocą poczty e-mail, czatów czy innych kanałów informacyjnych, a dopiero później umieszczać linki ze swojej strony do tych "nowo odkrytych" gdy uznają, że te publikują wartościowe treści - cóż wtedy byli jeszcze studentami.

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl
X