THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

W wielu przypadkach tworzenie odrębnego serwisu, który będzie obsługiwał tylko urządzenia mobilne jest nieopłacalny i kłopotliwy. Lepszym rozwiązaniem jest dostosowanie już istniejącej strony/aplikacji, tak aby czytelnie i schludnie wyświetlała się w każdym przypadku. Umożliwimy bezproblemowe wyświetlanie serwisów na urządzeniach mobilnych takich jak smartfony, tablety czy iPady. Jest to dzisiaj bardzo ważne ze względu na wysoce rozwinięty w tym kierunku rynek elektroniki.

Mobilność To Przyszłość

Rynek urządzeń mobilnych rozwija się w zaskakująco szybkim tempie. Już dziś w naszym kraju ponad 30% użytkowników smartfonów dokonuje np zakupów za ich pomocą. Warto więc zadbać o komfort swoich klientów i umożliwić bezproblemowe przeglądanie treści, które chcesz im przekazać.

Jeśli Twoja strona nie jest jeszcze dostosowana do aktualnych trendów, warto pomyśleć o tym już teraz

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl
X