THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

Ludzie zapominają! Remarketing jest narzędziem, które przypomni im o Tobie i o Twoim biznesie.
Pozyskany przez Ciebie ruch na stronie nie kończy się konwersją?

Chcesz Aby Klienci o Tobie Pamiętali?

Remarketing jest idealnym narzędziem do budowania świadomości marki i do wspomagania sprzedaży. W połączeniu z kampanią Adwords lub pozycjonowaniem SEO pozwala w szybkim czasie zbudować wizerunek firmy, przy bardzo niskich nakładach kosztów.Chcesz aby klienci o Tobie pamiętali?
Ciasteczka jeszcze trendy.

Jak To Działa?

W remarketingu, klient pobiera z Twojej strony ciasteczka, które zawierają specjalnie przygotowany zestaw banerów, które następnie śledzą klienta na każdej stronie, która jest dostępna w sieci partnerskiej Google AdSense. Możliwość podpięcia różnych ciasteczek pod różne podstrony Twojego serwisu pozwala także na tworzenie remarketingu wieloetapowego, który ma za zadanie np. przypomnienie o dokończeniu zakupu lub poinformowaniu o dodatkowych promocjach.

Dla Kogo

To rozwiązanie marketingowe sprawdza się zarówno w małych firmach jak i dużych korporacjach. Dzięki niemu, skutecznie zbudujesz świadomości marki u obecnych klientów jak i u tych nowych.

Co jest potrzebne do startu?

Co Jest Potrzebne Do Startu?

Przed rozpoczęciem działań remarketingowych, konieczne jest przygotowanie zestawu banerów, które będą wyświetlane osobom odwiedzającym Twoją witrynę. Z racji tego, że działamy kompleksowo, jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie odpowiedni projekt i uruchomić kampanię w bardzo krótkim czasie.

Jak Szybko Działamy?

Jesteśmy świadomi tego, że zależy Ci na jak najszybszym rozpoczęciu działań, dlatego Twoja kampania remarketingowa zostanie uruchomiona w przeciągu jednego dnia od akceptacji zestawu banerów reklamowych.

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl
X