THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

Restauracja S'pocoLoco

Jest super, naprawdę! Nie spodziewałem się że wyjdzie tak fajnie a wyszło naprawdę super. Utworzył się bardzo prosty i bardzo fajny efekt i dokładnie o coś takiego mi chodziło! Rewelacja!
Krzysztof Nicewicz, Właściciel
Legia Warszawa

Legia Warszawa

Polecam współpracę z działem IT - Googlerzy.pl. Fachowa obsługa, świetny kontakt oraz profesjonalne podejście. Wywiązują się z określonych terminów oraz dokładnie wykonują swoją pracę.
Remigiusz Zawisza - Dział Promocji Legii Warszawa

Państwowa Akademia Nauk

Osoby związane z firmą Googlerzy.pl brały udział we współtworzeniu interfejsu pierwszej semantycznej wyszukiwarki polskiego internetu - Nekst. Po konsultacjach, zaprogramowaniu testowej makiety przeglądarki oraz przeprowadzonych testach wprowadziliśmy zaproponowane rozwiązanie. Przyjemnie pracuje się z ludźmi z pasją a zarazem znającymi się na swojej pracy.
Dariusz Czerski
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adiscipin elit

Original Source up to date

Serdecznie polecamy współpracę z Firmą Googlerzy.pl. Zawarliśmy z w/w firmą współpracę w ramach stworzenia aplikacji mobilnej na potrzeby festiwalu Original Source Up To Date 2014. Współpraca z Firmą Googlerzy.pl przyczyniła się do rozwoju i uatrakcyjnienia niezwykle ważnego dla nas wizerunku. Panowie z firmy Googlerzy.pl dokładnie wsłuchują się w potrzeby klienta i wychodzą im na przeciw. Ich zaangażowanie w realizowane projekty zaowocowało zdecydowanym zwiększeniem świadomości istnienia naszego projektu w świecie najnowszych technologii.
Maciej Warwas, Head Festival Coordinator

Kreatywna Fabryka

Agencja interaktywna Kreatywna Fabryka ma przyjemność współpracować z firmą The Googlers LTD. przy opracowywaniu strategii działań marketingowych oraz wdrażaniu tych założeń w wyszukiwarkach internetowych. Firma The Googlers LTD. pełni rolę podwykonawcy usług SEO przez okres jednego roku. Zaangażowanie podwykonwacy w wykonywaną pracę oraz dbałość o rozwój naszych wspólnych działań zaowocowało kilkoma kapitalnymi kampaniami w internecie oraz rzeszą zadowolonych klientów. Firma The Googlers LTD. wywiązuje się z powierzonych zadań rzetelnie i terminowo. Z całą pewnością możemy polecić firmę The Googlers LTD. jako partnera biznesowego, z którego będą Państwo zadowoleni.
Rafał Hatlaś - Co-founder Kreatywna Fabryka

AdRoi

Współpraca z firmą Googlerzy przebiega pomyślnie. Googlerzy to specjaliści których wiedza o pozycjonowaniu jest bardzo duża dzięki czemu przekłada się to na wymierne efekty w powierzonych projektach
Marcin Waniek - Managing Director

HUSARIA BYGG AB

Identyfikacja wizualna przygotowana przez firmę The Googlers LTD pozwoliła nam działać bardziej profesjonalnie na rynku Szwedzkim, co przyczyniło się do podniesienia zaufania do naszej firmy. Dzięki temu skuteczniej penetrujemy trudny rynek remontowy w Szwecji. Polecam firmę The Googlers LTD jako partnera godnego zaufania.
Paweł Sakowicz, Husaria BYGG AB

Suwar

Rekomenduję firmę The Googlers LTD jako profesjonalnego partnera w zakresie wszelkich działań związanych z marketingiem internetowym. Działania zwiększające naszą widoczność w wyszukiwarce Google przyczyniły się do większej ilości zapytań od klientów, którzy poszukują usług oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo. Wysokie kompetencje, oraz rzetelność w wykonaniu powierzonych im zadań sprawiają, że jest to firma godna polecenia.
Andrzej Aleksa - Właściciel

Gabinet Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej

Z firmą Googlerzy.pl w zakresie pozycjonowania strony internetowej współpracuję od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona z efektów. Dostęp do panelu monitorującego frazy pozwala szybko i skutecznie zorientować się w aktualnym rankingu strony, a opłaty ponoszę za faktyczne rezultaty. Do tego świetny kontakt z pracownikami – niezwłoczne i konkretne odpowiedzi na wszelkie pytania. Profesjonaliści w każdym calu.
Anna Giesko

Com4business

Z przyjemnością polecam współpracę z The Googlers LTD. wszystkim podmiotom zainteresowanym efektywna reklamą internetową, ze szczególnym uwzględnieniem skutecznego pozycjonowania stron internetowych.
Katarzyna Kuglin, CEO

Sonymobile-sklep.pl

Praca z Państwem była dla mnie przyjemnością i dostarczyła mi wielu nowych doświadczeń. Raz jeszcze dziękuję za dotychczasową współpracę, życzę powodzenia i wielu sukcesów.
Jacek Wyszyński, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Teslowa.pl

Skutecznie zaplanowana i wdrożona strategia SEO przyniosła ogromny wzrost przepływu unikalnych użytkowników w przeciągu 40 dni od startu kampanii uzyskaliśmy dzienny ruch na poziomie 10 329 wizyt. Pięknie wykonana robota.
Paweł Zawadzki - Project Manager
Apreel

Apreel

Od początku stawialiśmy na precyzję wykonania projektu. Spotkaliśmy się nie tylko z jego profesjonalną realizacją ale przede wszystkim z otwartością na sugestie w trakcie realizacji, które były realizowane w błyskawicznym tempie. Dodatkowym atutem była kompleksowa oferta obejmująca usługi SEO. Szczerze polecam współpracę, zwłaszcza tym, którzy mają już konkretny projekt.
Maciej Jończyk

Mleko i pieluszki

Firmę Googlerzy polecamy wszystkim osobom szukającym indywidualnych rozwiązań oraz ceniącym sobie solidność w wykonywaniu projektów. Sprawna realizacja i w miła atmosfera współpracy. Zapewne nie raz jeszcze skorzystamy z ich oferty.
Zespół mlekoipieluszki.pl

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl