THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

Chcesz być nieszablonowy? Pozwól sobie na odrobinę niepowtarzalności i skontaktuj się z nami.

Projekty Graficzne

Obecnie coraz więcej ludzi szuka informacji w Internecie. Nic więc dziwnego, że strona firmowa staje się pewnym standardem technologicznym, którego potencjalny Klient oczekuje, bez względu na to czy poszukuje informacji na temat dużej firmy samochodowej czy małego zakładu krawieckiego.
Projekty graficzne
E-commerce i Drupal

Do Czego Dążymy?

Naszym celem jest stworzenie takiej strony, która będzie adekwatna do Państwa branży i zasięgu firmy. Wykonujemy proste projekty graficzne mające charakter wizytówkowy, jak również podejmujemy się rozbudowanych projektów sklepów, serwisów i blogów firmowych.

Projekty Graficzne

Zawsze pamiętamy o estetyce, ale główny nacisk kładziemy na funkcjonalność, ponieważ to ona decyduje o tym jak długo Klient pozostanie na stronie. W świecie w którym strona internetowa staje się pewnego rodzaju standardem technologicznym, który posiada praktycznie każda firma. To niestety duża część z nich jest tworzona na gotowych szablonach graficznych, które mają bardzo ograniczone możliwości. Tworzone przez nas projekty graficzne od podstaw to zupełnie inny poziom.
Rozmowa to podstawa

Zanim Zaczniemy

Zawsze przed przystąpieniem do pracy, przeprowadzamy krótki wywiad dotyczący oczekiwanej kolorystyki, układu i funkcjonalności. Jeśli mamy taką możliwość, prosimy również o przesłanie logo, które czasami posiada taki element, który możemy wykorzystać w procesie produkcji, aby projekt był spójny i jednolity.

Przygotowujemy Materiały Projektu

Naszym celem jest przygotowanie bardzo dostosowanego projektu graficznego strony internetowej, który pokaże wszystko co najlepsze. Podkreśli pozytywne walory przedsiębiorstwa. Przed przystąpieniem do projektowania zbieramy informację na temat firmy - przeważnie w formie wywiadu lub sesji "pytań i odpowiedzi". Odradzamy prowadzenie równoległych prac i nad stroną internetową, i nad logiem. Jeśli chcemy aby wszystko do siebie pasowało, najlepiej zacząć od loga, a dopiero później skupić się na witrynie internetowej.
Tworzymy Projekt Graficzny

Co Robimy Na Początku?

W pierwszej części naszej współpracy skupiamy się na zaprojektowaniu strony głównej. Rzuca ona pewien obraz na styl całego projektu, ponieważ niektóre elementy takie jak menu, stopka czy przyciski, są powielane na innych podstronach.

Tworzymy Projekt Graficzny

Projektowanie grafiki zaczynamy od projektu graficznego strony głównej, która rzuca pewien obraz na styl całego projektu. Ponieważ to na niej występują elementy, które powielają się na poszczególnych podstronach projektu graficznego. Na podstawie projektu strony głównej tworzymy grafikę pozostałych podstron. Cały czas w trakcie prac otrzymujecie Państwo poszczególne elementy projektu graficznego - w ten sposób posiadacie kontrolę nad projektem graficznym wykonywanym przez nas.
Aby zaoszczędzić czas nad poprawkami, prosimy Państwa o opinię czy do tej pory wszystko przebiega zgodnie z oczekiwaniami, ponieważ na podstawie strony głównej będą projektowane kolejne podstrony. To jest ten moment, aby zgłosić wszelkie zastrzeżenia. Jest to dla nas bardzo ważne, ponieważ późniejsze poprawki (nawet drobne) stają się bardzo czasochłonne, gdy wprowadzamy zmiany do powielanych elementów.
Kodujemy Projekt Graficzny

Co Potem?

Po akceptacji strony głównej, przechodzimy do projektowania pozostałych podstron. Na zakończenie współpracy są przesyłane wszystkie ekrany witryny internetowej w postaci .jpg. Jeśli spełniliśmy Państwa oczekiwania, to pliki źródłowe zostają przesłane do programisty, który finalnie umieści Państwa stronę internetową w sieci.

Kodujemy Projekt Graficzny

Po zaprojektowaniu całej strony internetowej przesyłamy wszystkie pliki projektu w wysokiej rozdzielczości. Zaprojektowaną stronę internetową możemy również zakodować o czym więcej informacji w dziale Web Development.

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl
X