THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl
Front End Development wyszukiwarki NEKST - Państwowa Akademia Nauk
Kategoria: front end development
Aplikacja Original Source Up To Date
Kategoria: aplikacja mobilna
Naszym zadaniem było stworzenie w krótkim okresie prostej i czytelnej aplikacji mobilnej, zawierająca TimeTabel, na potrzeby uczestników festiwali Origin Source Up To Date. Pomimo, krótkiego terminu realizacji jaki został przed nami postawiony, aplikacja została oddana od użytku w terminie. Nasz produkt sprostał oczekiwaniom osób biorących udział w festiwalu. Aplikacja umożliwiła proste i szybkie zapoznanie się z programem imprezy oraz dostarczenie wszelkich istotnych informacji dotyczących kwestii organizacyjnych.
Kampania reklamowa i strona spocoloco.pl
Kategoria: kampania reklamowa

Część budżetu przeznaczyliśmy na możliwość dotarcia do ludzi, którzy szukają lokalu w którym mogliby zamówić jedzenie na dowóz w Warszawie. Głównie pracownicy okolicznych firm. Do monitoringu zamówień telefonicznych użyliśmy call trackera.

Powyższa strategia oraz budżet w wysokości 250$ pozwolił wygenerować sprzedaż na poziomie 2 139 $. Głównym powodem tak wysokiej sprzedaży były osoby, które korzystały z kuponów więcej niż 1 raz, dodatkowo zabierając ze sobą znajomych do lokalu, a więc dzięki grupie lojalnych klientów.

Kampania Reklamowa Pędziwiatr
Kategoria: kampania reklamowa
Kampania Reklamowa dla Pędziwiatr - Podlaskiego Centrum Biegowego zakładała zwiększenie świadomości istnienia nowego sklepu biegowego w Białymstoku. Obecnie jest to jedyny profesjonalny sklep dla biegaczy. Dzięki kampanii SEO łatwo odnajdywany w wyszukiwarkach internetowych, charakteryzujący się dużą aktywnością pod względem organizowanych akcji sportowych.
Kampania Wizerunkowa dla Apreel
Kategoria: kampania reklamowa
Firma Apreel zwróciła się do nas z prośbą o stworzenie kampanii, która będzie kreować wizerunek firmy jako atrakcyjnego pracodawcy dla programistów. Kampania obejmuje działania SEO oraz kampanie z wykorzystaniem banerów reklamowych. Skuteczne targetowanie kierowanego przekazu reklamowego okazało się kluczowe do sukcesu i znaczącego zwiększenia świadomości marki Apreel jako pracodawcy na rynku programistycznym.
Strona internetowa Auto Matuszewski
Kategoria: strona internetowa
Strona firmy Auto Mateuszewski, której celem było przedstawienie oferty rodzinnego warsztatu samochodowego. Firma wykonująca kompleksowe naprawy samochodów wszystkich marek samochodów. Jednym z celów było również zbudowanie firmy godnej zaufania. Strona miała mieć również szybkie nastawienie na kontakt stąd wyróżnienie numerów telefonów w widocznym miejscu na stornie.
Kampania reklamowa dla VenaArt
Kategoria: kampania reklamowa
Kampanie reklamowe dla Europejskiej szkoły stylizacji Vena Art miały za zadanie wzmocnić wizerunek firmy na rynku podlaskim oraz pozyskać jak najwięcej kursantów na płatne zajęcia. Efekty przerosły oczekiwania, kampanie powtórzono w kolejnym roku. Obecnie Vena Art kursantami stoi - firma się świetnie rozwija i poszerza swoją działalność. Cały czas informuje o bardzo dużym zainteresowaniu poszczególnymi warsztatami oferowanymi dla zainteresowanych.
Outsourcing SEO dla Kreatywnej Fabryki
Kategoria: pozycjonowanie
Współpracę z Kreatywną Fabryką zaczęliśmy od kilku wspólnych projektów. Obecnie jest ich znacząco więcej i ich liczba stale rośnie. Duża wiedza pracowników Kreatywnej Fabryki w zakresie tworzenia strony internetowych oraz wykorzystywania najnowszych technologii sprawiła, że każdy projekt jest bardzo dobrze zoptymalizowany co owocuje bardzo dobrymi wynikami prowadzonymi przez nas kampanii reklamowych.
Strona Internetowa New Vision
Kategoria: strona internetowa

Poprzednia strona agencji New Vision zawierająca nieaktualizowany od kilku lat silnik CMS przekierowywała na strony z reklamami. Działając przy nowej stronie staraliśmy się sposób przejrzysty przedstawić szeroką ofertę agencji. Najnowsze oprogramowanie zapewnia bezpieczeństwo do dnia dzisiejszego.

Dodatkowo w ramach szerokiej oferty wydzieliliśmy usługi związane z oklejaniem samochodów i stworzyliśmy dodatkowy Landing Page, który jest dostępny pod adresem oklejamy.net.

Działania reklamowe sprawiają, że stronę jest bardzo łatwo odnaleźć na terenie woj. podlaskiego co pozytywnie wpływa na ilość zapytań generowanych przez użytkowników.

Landing Pages dla Sony Mobile
Kategoria: Landing Page

Ekspresowa realizacja projektów nie jest dla nas problemem. Udowodniliśmy to współpracując z Mobile Net Sport. Po otrzymaniu zapytania od razu przystąpiliśmy do realizacji dwóch stron docelowych poświęconych Sony Xperia Z1 oraz Sony Xperia Zultra.

Miało być ASAP i było ASAP - projekty zostały oddane tego samego dnia w którym zlecenia zostało przesłane do realizacji. Takie realizacje pokazują, że możesz na nas liczyć w sytuacjach w których standardowi podwykonawcy zawodzą.

Strona Internetowa Klima-Med
Kategoria: strona internetowa

Celem projektowym było odnowienie wizerunku firmy Klima-med, tak aby logo cechowało się prostotą i czytelnością nawet przy mniejszych rozmiarach. Skupiono się na tym, aby całość kojarzyła się z profesjonalizmem, dokładnością i zaangażowaniem w wykonywaną pracę przez Klima-med.

Podczas projektowania starano się uzyskać nowoczesny, czysty, wyrazisty, a przede wszystkim czytelny logotyp z nutą pomysłu.

Kampania SEO dla Teslowa.pl
Kategoria: pozycjonowanie

Pozycjonowanie witryny rozrywkowej teslowa.pl charakteryzował się wysoką konkurencją. Zleceniodawca określił jedne z najbardziej konkurencyjnych fraz rozrywkowych typu: cytaty, złote myśli oraz sentencje.

Podjęliśmy działania - efekty przerosły nasze oczekiwania od witryny, którą odwiedzali głównie administratorzy projekt nabrał szybkiego tempa w 40 dniu od jego uruchomienia osiągając dzienną liczbę odwiedzin na poziomie 10 329. Od tego czasu wiele się zmieniło a do tej pory witryna została odwiedzona 14 634 053 razy.

Głównym motorem napędowym strony była kampania SEO we wczesnej fazie projektu. Obecnie projekt został odsprzedany dla inwestora zagranicznego, który dostosował stronę dla potrzeb osób niedowidzących oraz niewidomych.

Kampania SEO dla Farrow & Farrow Ltd.
Kategoria: pozycjonowanie

Nowa strona firmy Farrow & Farrow nastawiona na użytkowników zainteresowanych usługami księgowymi w Lodynie - accountancylondon.co. Celem kampanii SEO było pozyskanie stabilnego wzrostu pozyskiwanych zapytań poprzez stronę internetową.

W przeciągu 9 dni od startu kampanii strona zajmuje wysoką stabilną pozycję w wyszukiwarce google.co.uk na słowa kluczowe związane z księgowością. Efekty ? Stałe zapytania generowane przez użytkowników odwiedzających witrynę. Cel został osiągnięty firma Farrow & Farrow rozszerzyła współpracę z The Googlers na kilkanaście innych marek wchodzących w skład spółki.