THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

Boisz się, że Twoje logo zostanie źle ocenione przez klientów? Pozwól aby jego projektem zajęły się osoby znające zasady realizacji logotypów. Dzięki temu unikniesz problemów w przyszłości.

"Robicie Coś z Niczego..."

i jeszcze wygląda to świetnie."

Tak w skrócie naszą pracę opisują klienci, którzy współpracowali z nami w zakresie projektowania logo.


Logo to podstawa

Profesjonalne Logo To Podstawa!

Czy ktoś kiedykolwiek widział profesjonalną firmę bez własnego logo? Pewnie nikt, ale niestety na każdym kroku można zobaczyć projekty uniwersalne, takie które nijak wyróżniają daną markę, a chyba nie o to chodzi, aby powielać utarte schematy i ogólne symbole?

Analizujemy

Najpierw wywiad w którym opowiadasz nam o swoich oczekiwaniach i charakteryzujesz firmę. Następnie my tworzymy projekt logo. Na bieżąco analizujemy trendy w projektowaniu logotypów. Tak by unikać tych chwilowych, które zaraz odejdą w niepamięć. Unikamy gotowych projektów logo i tanich zmienników.
Projektujemy

Co Proponujemy?

Oferujemy zaprojektowanie dwóch propozycji logo dopasowanych do Państwa potrzeb. Unikamy gotowych rozwiązań, tanich zamienników i trendów, które po pewnym czasie odejdą w niepamięć. Skupiamy się na ogólnym stylu identyfikacji Państwa branży i za cel stawiamy sobie aby ta mała forma, która symbolizuje Państwa firmę, pokazywała jej pozytywne cechy takie jak profesjonalizm, rzetelność i otwartość na przyszłość.

Projektujemy

Skupiamy się na ogólnym stylu identyfikacji Państwa branży i za cel stawiamy sobie aby ta mała forma, która symbolizuje Państwa firmę, pokazywała jej pozytywne cechy. sprawdzamy jaki styl narzuca Państwa branża na logo. Wtedy projektujemy dwie różne propozycje logotypów i przesyłamy w formie zdjęć ilustrujących użycie logo np. na torbach, papierach czy koszulkach, aby Państwo mieli wyobrażenie jak to będzie wyglądało w praktyce.
Projekty Logo

Analizujemy Twoją Branżę

Po wstępnym wywiadzie dotyczącym Państwa oczekiwań i charakterystyki firmy sprawdzamy jaki styl narzuca Państwa branża na logo. Wtedy projektujemy dwie różne propozycje i przesyłamy do akceptacji w formie zdjęć ilustrujących użycie logo np. na torbach, papierach czy koszulkach, aby Państwo mieli wyobrażenie jak to będzie wyglądało w życiu.

Projekty Logo

Na każdym kroku można zobaczyć projekty uniwersalne, takie które nijak wyróżniają daną markę, a chyba nie o to chodzi, aby powielać utarte schematy i ogólne symbole? Wychodząc naprzeciw oferujemy Tobie nasze usługi projektowania logo. Wyróżnimy Cię z utartych schematów i ogólnych symboli!
Dokumentujemy

Zakończenie Twojego Projektu

Wszystko przebiegło pomyślnie i przesyłamy pliki wektorowe (.PDF), rastrowe (.jpg, .png) oraz Podstawową Księgę Znaku – jest to krótki plik PDF, który określa jak należy używać logo, tak aby wizerunek firmy był jednolity.

Dokumentujemy

Całość projektu logo dokumentujemy w księdze znaku. Podstawowa księga znaku – jest to krótki plik PDF, który określa jak należy używać logo, tak aby wizerunek firmy był jednolity.

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl
X