THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

Profesjonalna strona internetowa nie jest już tylko wizytówką firmy w Internecie.

Stała się ona podstawa marketingu online. To właśnie na nią najczęściej kierowane są działania marketingowe. Nasz zespół pracuje z najnowszymi dostępnymi technologiami, aby zapewnić 100% unikalność zarówno projektu graficznego jak i sam sposób działania strony internetowej, jej bezawaryjność oraz dostosowanie do dalszych działań promocyjnych.

Dbamy o Bezpieczeństwo.

Strony Internetowe zamieszczamy na najwyższej klasy serwerach dedykowanych naszych partnerów biznesowych, z którymi współpracujemy od kilku lat w zakresie usług hostingowych. Dzięki temu masz pewność, że strona jest właściwie zabezpieczona.

Świadczymy Również Usługi Pomocy Przy:

  • naprawie strony internetowej
  • aktualizacji systemów CMS strony internetowej
  • modyfikacji strony internetowej
  • optymalizacji strony internetowej
  • zmianie wyglądu strony internetowej
  • zmianie serwerów na których utrzymywana jest strona internetowa

Możesz Na Nas Liczyć

Niezależnie od czasu w którym zgłosisz problem. Możesz liczyć na szybką reakcje z naszej strony. Wielu klientów ceni w nas komunikatywność oraz szybkość reagowania w razie pilnej potrzeby.

Szanujemy Twój czas

Redagujemy treści na stronę internetową, tak byś Ty zajął się biznesem. Cenimy Twój czas, dlatego przychodzimy do Ciebie z konkretnymi propozycjami a Ty wybierasz.

Dokładnie Analizujemy

Przed stworzeniem treści copywriterzy zapoznają się z Twoją ofertą, firmą i Tobą, analizują konkurencje i następnie przechodzą do tworzenia profesjonalnej treści dla danego projektu.

Treść redagowana jest redagowana przez wykwalifikowany zespół copywriterów, posługujących się biegle kilkoma językami: angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, włoski, francuski w ten sposób tłumaczenie odpowiedniej wersji językowej nie stanowi dla nas problemu.

Jakość Przede Wszystkim

Wykonując projekty stawiamy na jakość realizacji, zastosowanie oraz bezpieczeństwo. Wykonaj swój projekt z Nami - Wypełnij Brief!

Sprawdź Nasze Podejście!

Do tworzenia stron internetowych podchodzimy zdecydowanie inaczej niż większość branży. Wszystkie tworzone przez nas realizacje są projektowane w oparciu o współpracę grafika z analitykiem internetowym. Dzięki przygotowaniu szkielet strony w oparciu o User Experience i indywidualnemu projektowi designowi uzyskacie Państwo produkt końcowy cechujący się wysoką konwersją.

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl
X