THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

Pozycjonowanie, to wzrost organiczny w wynikach wyszukiwania Google i pozyskiwanie ruchu najwyższej jakości.

Pozycjonowanie Strony Internetowej?

Pozycjonowanie strony internetowej to inwestycja nastawiona na okres minimum pół roku. Do usług związanych z pozycjonowaniem podchodzimy ze szczególną starannością i nastawieniem na bezpieczeństwo. Półroczne odświeżanie algorytmu wyszukiwarki w okresie kwiecień-maj oraz październik powoduje liczne zwroty pozycji w branży. Z nami wszystko staje się prostsze.

Co sprawia, że inne strony są wyżej od innych?
Zalety pozycjonowania

Zalety Pozycjonowania Stron

Bez wątpienia pozycjonowanie strony to jedna z najlepszych inwestycji jakie można dokonać, by budować swój wizerunek oraz pozyskiwać klientów. Większy ruch użytkowników to większa ilość wysyłanych zapytań, dokonywanych zakupów czy potwierdzanych zapisów na newsletter. Usługa pozycjonowania strony jest tania w stosunku do takiej samej widoczności, która miałaby być wykonana dzięki kampanii adwords. Naturalny wzrost poprzez promowanie brandu to wartość dodana tej usługi.

Nie Wiesz Od Czego Zacząć?

Zgłoś się do naszego konsultanta, a pomoże Ci on w doborze najodpowiedniejszych słów kluczowych dla Twojej strony i biznesu. Wspólnie wybierzecie najbardziej optymalną opcję współpracy, która pozwoli na osiągnięcie założonego celu

Jak działamy?

Jak Działamy?

Przede wszystkim dokonujemy analizy Twojej strony internetowej. Dopiero na jej podstawie przygotowujemy zestaw słów kluczowych i dokonujemy ich wyceny. W ramach pozycjonowania dokonujemy optymalizacji strony oraz wprowadzamy na niej wszelkie zmiany, które sprawią, że będzie ona bardziej przyjazna zarówno dla użytkowników jak i robotów wyszukiwarek. Dodatkowo otrzymasz od nas dostęp do panelu monitorującego pozycję fraz, tak aby móc na bieżąco monitorować wzrost pozycji strony.

Dlaczego Taki Model Współpracy ?

Działamy w oparciu tylko i wyłącznie model abonamentowy z przedpłatą, za którą umieszczamy odnośniki do strony internetowej. Strony z których pozyskujemy linki nie są spamem. Na koniec miesiąca przesyłamy listę linków, które pozyskaliśmy dla pozycjonowanej strony internetowej.

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl
X