THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

Optymalizacja to jedyny sposób na szybkie poprawienie widoczności Twojej strony internetowej bez dodatkowych linków zewnętrznych. Skontaktuj się z nami by zaoszczędzić na kosztach SEO.

Optymalizacja Strony To Podstawa

Przed rozpoczęciem działań pozycjonowania strony należy ją zoptymalizować. Optymalizacja strony jest bardzo istotnym elementem działań SEO. W skład usługi optymalizacji strony internetowej wchodzi następujący zakres działań:
  • Optymalizacja Meta Tagów
  • Optymalizacja Treści
  • Optymalizacja Nagłówków
  • Optymalizacja Tekstów Alternatywnych
  • Optymalizacja Mapy Strony
  • Optymalizacja Linkowania Wewnętrznego
  • Optymalizacja Struktury Adresów URL
  • Optymalizacja Czasu Wczytywania Strony
Optymalizacja Strony To Podstawa
Wdrażamy Zmiany Optymalizacyjne

Wdrażamy Zmiany Optymalizacyjne

W ramach optymalizacji strony wdrażamy wszelkie zmiany mające na celu poprawę widoczności strony internetowej w wyszukiwarkach. Potrzebujemy w tym celu dostępów do strony internetowej. Przeważnie są to dostępy do CMS'a (Content Management System) oraz dostęp do serwera FTP. Wprowadzamy wszystkie zmiany - dzięki czemu nie musisz się martwić poszczególnymi elementami związanymi z optymalizacją SEO Twojej strony.

Stawiamy Na Bezpieczeństwo

Abyś miał pewność, że Twoja strona będzie działać bez zarzutu podczas wprowadzania zmian, stworzymy w tym celu wersję developerską Twojej witryny, na której będą one dokonywane. Dopiero po ich sprawdzeniu i przetestowaniu umieścimy je w wersji online. Nie zwlekaj i kontaktuj się z nami aby skonsultować omówić optymalizację Twojej strony.

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl
X