THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

Jesteśmy zgranym zespołem profesjonalistów zajmujących się, marketingiem online, web developmentem, designem oraz analityką internetową, dla których praca zawodowa jest prawdziwą pasją i ciągłym poszukiwaniem nowości, rozwiązań, trendów, dzięki czemu jesteśmy efektywni i niesztampowi.

Każdy klient to inna historia, potrzeby, cele i wyzwanie jakie stoi przed nami - Googlerami. Dlatego działania poprzedzamy bardzo dokładną analizą projektu i sytuacji rynkowej na której działa nasz klient. Rozwiązania przedstawiane na sesjach konsultingowych przygotowujemy na podstawie bieżących trendów oraz wiedzy i doświadczenia, które zdobywaliśmy pracując tak dla międzynarodowych korporacji przy kluczowych projektach jak i dla małych firm z minimalnym budżetem. Potwierdzeniem naszych kompetencji i umiejętności w zakresie projektowania oraz realizacji strategii marketingowych jest światowe zwycięstwo członków naszego zespołu w globalnym konkursie Google Online Marketing Challenge 2014 , oraz grupa zadowolonych klientów polecających nas często swoim znajomym czy kontrahentom. To nas bardzo cieszy i zobowiązuje do dalszego rozwoju i efektywnej pracy.

Jeśli chcesz nas poznać, dowiedzieć się jak pracujemy i czy możemy Ci pomóc w rozwoju Twojego biznesu zgłoś się do nas. Czekamy na kolejne wyzwania!

28 tysięcy modułów
Masz do nas jakieś pytanie? Skontaktuj się z nami dzwoniąc pod numer 606 719 996 lub wypełnij formularz kontaktowy a my oddzwonimy!
Dołącz do naszego młodego zespołu! Przejdź na zakładkę kariera i prześlij nam swoje CV. Nie zwlekaj ani minuty więcej, może czekamy właśnie na Ciebie?

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl