THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

Szukasz sposobu na poprawienie efektywności swojej kampanii? Stwórz pod nią dedykowany Landing Page! Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszego doświadczenia!

Do Czego Służy Landing Page?

Landing Page to idealne narzędzie wspomagające kampanię AdWords, jak i reklamy Display. Narzędzie to może wykonywać szereg zadań, które zależą od tego na jaki cel nastawiona jest nasza kampania reklamowa. Mogą one wspomóc sprzedaż naszych produktów, poprzez umożliwienie wygenerowania kodów rabatowych, pozyskanie danych kontaktowych do potencjalnego klienta, czy też pełnić po prostu funkcje informacyjną.
Do czego służy Landing Page?
Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Zaufaj Naszemu Doświadczeniu.

Nasze doświadczenie w kwestii tworzenia Landing Page, pozwala nam na wykonanie niezwykle skutecznego narzędzia wspomagającego działania marketingowe. Jego odpowiednia forma, oraz zawarte w nim najważniejsze informacje odnośnie Twojej oferty, spowodują znaczący realizacji założonych celów. Z przyjemnością przedstawimy Ci kilka z dotychczasowo zrealizowanych Landing Page.

Jak Je Tworzymy?

W tworzeniu nowego Landing Page bierze udział nie tylko grafik, ale i analityk internetowy. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązani, jesteśmy w stanie przygotować realizację, która będzie miała wysoki współczynnik konwersji. Wyprzedź konkurencję i postaw na to nowoczesne rozwiązanie.

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl
X