THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

Oczekujesz ciekawych kreacji banerów, precyzyjnego targetowania i optymalizacji kosztów kampanii? Skontaktuj się z nami aby móc to uzyskać!

Czym Jest Kampania Display?

Pojęcie to oznacza reklamę graficzną, która jest emitowana na witrynie w postaci banerów reklamowych w o dowolnym formacie. Obecnie największą sieć stron partnerskich, na których można emitować tego typu reklamy jest wyszukiwarka Google i jej program AdSense.

To narzędzie jest niezwykle skuteczne i daje ogromne możliwości, pozwala bowiem na prowadzenie kampanii zarówno tych sprzedażowych jak i tych, które budują wizerunek firmy.

Tego typu reklama może być emitowana praktycznie na każdej stronie internetowej.

Czym Jest Kampania Display?
Czy Znasz Jej Zalety?

Czy Znasz Jej Zalety?

  • Idealne narzędzie wsparcia – sprzedaży lub budowania wizerunku firmy
  • Zróżnicowanie pod względem formy rozliczenia – kampanie display mogą być zozliczane w kilku modelach. Do najpopularniejszych należą CPC (koszt za kliknięcie) oraz CPA (koszt za akcję). Najważniejszą zaletą tej formy jest to, że klient płaci wyłącznie za konkretna wykonaną akcję.
  • Wszechstronność form reklamowych – reklama ta może być w formie zwykłego baneru reklamowego wykonanego w technologii flash, jak też w formatach rich media (xhtml, video)
  • Precyzyjne targetowanie kampanii – dzięki szerokiemu spektrum możemy targetować potencjalnych klientów na podstawie, geotargetowania, targetowania behawioralnego, kontekstowego czy też demograficznego

Nie Wiesz Od Czego Zacząć?

Z przyjemnością doradzimy Ci w kwestii doboru najodpowiedniejszego modelu rozliczenia, targetowania, oraz stworzenia skutecznych kreacji banerów reklamowych. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a nasz konsultant udzieli Ci fachowej pomocy.

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl
X