THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

Identyfikacja wizualna to nie tylko LOGO

Skontaktuj się z nami aby sprawdzić jak atrakcyjna może być spójna z naturą firmy identyfikacja wizualna.
Nasze projekty powstają z pasji do tworzenia.

Kompleksowość Oraz Spójność

Forma reklamy to nie tylko ulotki, banery i kolorowe spoty w telewizji. Wszystko to co nosi na sobie dane firmy, pełni rolę informacyjną a tym samym reklamową. Dlatego tak ważne jest, aby identyfikacja wizualna (na którą mogą składać się wizytówki, papiery firmowe, papeterie, identyfikatory, teczki, albumy, płyty, przybory biurowe, przypinki) była atrakcyjna i spójna z naturą firmy.
Kompleksowość oraz spójność
Przygotujemy Wizualizacje!

Stawiamy Na Zadowolenie

Staramy się, aby nasze projekty były eleganckie, nietuzinkowe i spełniały wymogi polskiego prawa w kwestii identyfikacji. Zależy nam na tym, aby po wykonaniu naszej pracy, byli Państwo w pełni zadowoleni z powierzonego nam zadania, a także aby Państwa Klienci z przyjemnością używali podarowanych im drobiazgów.

Przygotujemy Wizualizacje!

Każdy pojedynczy element identyfikacji wizualnej otrzymujesz na atrakcyjnie przygotowanej wizualizacji, która odzwierciedla użycie części identyfikacji wizualnej w prawdziwym życiu. Łatwiej Ci wtedy stwierdzić, że identyfikacja jest trafiona.
Co dokładnie robimy?

Szukasz Indywidualnego Stylu?

Zawsze po analizie Państwa logo, próbujemy stworzyć indywidualny styl, który posłuży nam za wspólne ogniwo dla całej identyfikacji wizualnej. Po wykonaniu pierwszych projektów, wysyłamy do Państwa owoce naszej pracy w formie zdjęć ukazujących zastosowanie gadżetów w prawdziwym życiu, aby łatwiej było Państwu zdecydować czy spełniliśmy oczekiwania.

Co Dokładnie Robimy

Wykonujemy analizę loga Państwa firmy oraz na tej podstawie wykonujemy projekty identyfikacji wizualnej na którą mogą składać się wizytówki, papiery firmowe, papeterie, identyfikatory, teczki, albumy, płyty, przybory biurowe, przypinki i bardzo wiele innych o które zawsze możesz nas zapytać
Doradzamy!

Akceptacja Projektu

Jeśli projekty przechodzą akceptację, w podobnym stylu kończymy pozostałe elementy identyfikacji i podobnie jak na początku, przesyłamy wizualizacje do akceptacji. Następnie po zatwierdzeniu, zgodnie z wytycznymi, wysyłamy projekt do druku/znakowania/grawerowania.

Doradzamy!

Podczas całego procesu możesz liczyć na mnóstwo sugestii dotyczących wyglądu poszczególnych elementów identyfikacji wizualnej. Gdy tylko otrzymamy zgodę od Państwa na wygląd wszystkich produktów, odsyłamy pliki PDF gotowe do druku, z uwzględnieniem standardowych wytycznych drukarni. Jeśli przed przystąpieniem do pracy, znają już Państwo nazwę drukarni, to prosimy o przekazanie nam takiej informacji, ponieważ będziemy mogli tak dostosować parametry plików, aby dana drukarnia mogła wydrukować je jak najlepiej.

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl
X