THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

Przetestuj formularze i poznaj, które budzą zainteresowanie użytkowników a, które należy poprawić.

Dlaczego testujemy?

Dzięki testom formularzy możemy poznać naszych użytkowników i dowiedzieć się co budzi ich zainteresowanie tym samym skorygować te elementy formularzy, które do nich nie przemawiają.

Co testujemy?

Zanim przejdziemy do testowania formularzy warto jako priorytet postawić sobie samą analizę formularzy. Wyciągnięte wnioski powinny nakierować nas na to co z pewnością powinno zostać przetestowane a jeżeli to za mało nie wątpliwie należy przetestować elementy np. takie jak:
  • -przyciski (pod kątem wielkości, koloru i napisu)
  • -nagłówek formularza
  • -umiejscowienie formularza
  • -przestrzeń obok formularza
  • -zmniejszenie liczby wymaganych pól
  • -ustalenie momentu rejestracji

Jak testujemy?

Podpinamy narzędzie, które pozwoli zebrać reprezentatywną ilość danych i pokaże jak wygląda Twoja ścieżka. Kolejno poddamy analizie dane i dotrzemy do momentu w, którym użytkownik przerywa wypełnianie formularza. Podsumujemy wyniki, które zaprezentujemy Tobie wraz z opisem nieprawidłowości wymagających zmiany.

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl
X