THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

Nasz dział kreatywny to ludzie, którzy design mają we krwi. Nasz zespół chętnie podejmie się nowych wyzwań w dziedzinie designu, dlatego też z przyjemnością wykonamy dla Państwa projekty, które ciężko sprecyzować.

Dlaczego Warto Wybrać Nasz Design?

Design

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby design naszych projektów był wyróżniający z tłumu i nadawał personalizacje. W każdym projekcie dotyczącym designu dzielimy się postępami w pracach, aby upewnić się, że idziemy w dobrym kierunku. Dlatego, aby dać pełne wyobrażanie efektu końcowego, posługujemy się wizualizacjami, które prezentują nasz design w rzeczywistości. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwiej jest ocenić czy nasz design spełnia Państwa oczekiwania. Posiadamy szerokie portfolio w wyżej wymienionym zakresie, które przykuło już uwagę nie jednej firmy z którą współpracujemy.

Kubki, t-shirty, aplikacje.

Co Robimy?

Wykonujemy szeroko pojęte usługi designu począwszy od zaproszeń ślubnych, koszulek, kubków na prezent, design stron internetowych, projektowanie logo, po projekty pełnej identyfikacji wizualnej czy też tworzeniem designerskich rozwiązań dedykowanych.

Co Pomoże Cię Wyróżnić?

Myślałeś kiedyś o tym co da Ci przewagę na tle konkurencji? Takim elementem może być właśnie Brand Hero. Stworzymy dla Ciebie indywidualną postać, która będzie towarzyszyć Twojej firmie w każdej sytuacji. Skontaktuj się z nami i sprawdź co możemy Ci zaproponować!

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl
X