THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

Pierwszym słowem przyciągnij a drugim zatrzymaj !
„Uczyń klienta bohaterem twojej historii.” – Ann Handley

Kusimy słowem ..

Masz tylko jedną szansę aby wywrzeć pierwsze w dodatku pozytywne wrażenie na swoich klientach. Jeżeli nie czujesz się dobrze w pisaniu tekstów marketingowych nie działaj na własną rękę. Zdaj się na tych, którzy wiedzą z czym to się je.

Nie kopiuj, nie wklejaj !

Postępując w ten sposób stracisz w oczach swoich klientów i bezpowrotnie zatrzesz drogę do ich zaufania.

Chcę to sprzedać !

Nie nastawiaj się na to, że "suchy" tekst opisujący dziesiątki zalet Twojego produktu sprawi, że przyciągniesz grono klientów w dodatku takich, którzy go kupią z zamkniętymi oczami. Najważniejsze by obudzić emocje. To one sprawiają, że odbiorca tekstu staje się klientem.

Daj się poznać.

Twój produkt jest najlepszy? Dla Ciebie i dla ludzi, których Ty znasz z pewnością, ale nie dla ludzi, którzy nie znają Ciebie. Pokażemy Twoim przyszłym potencjalnym nabywcom w jaki sposób ich świat może zmienić Twój produkt. Na lepsze rzecz jasna.

Nie bój się zmian.

Aktualizacja to nieodzowny element w marketingu. Zostaw "kiedyś" za drzwiami nawet jeżeli do tej pory się sprawdzało. Nowe czasy, nowi klienci i nowe podejście. Kreatywność, prowokacja,emocje, pokusa, konkrety, to tylko kilka z cech, które przyciągną uwagę Twojego przyszłego klienta i sprawią, że będzie wierny Tobie i Twoim produktom.

Potrzebujesz "tego czegoś" ?

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci stworzyć historie, które porwą nie jednego klienta.

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl
X