THE GOOGLERS LTD.

e-mail: biuro@googlerzy.pl
telefon: 22 749 17 71
590 KINGSTON ROAD
LONDON, SW20 8DN
UNITED KINGDOM

Formularz oferta

Skontaktuj się z nami

Wyślij swoje zapytanie

Za pomocą nowoczesnych narzędzi Analitycznych sprawimy, że Twoja witryna znacząco poprawi się pod kątem wydajności biznesowej.

Czym jest analityka internetowa?

W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest dokładne zbadanie skuteczności działań marketingowych. Dzięki narzędziom Analitycznym możemy pozyskiwać różnego rodzaju dane i przetwarzać dokładnie tak aby podejmowane decyzje z zakresu biznesu były dla nas jak najkorzystniejsze.

Google analitycs

Jest to narzędzie, które pozwala uzyskać informacje dotyczące naszego serwisu. Dzięki niemu jesteśmy w stanie określić ilość użytkowników, którzy odwiedzają naszą stronę, sprawdzić jak zachowują się użytkownicy wewnątrz strony, zbadać wartość słów kluczowych, reklam czy też sprawdzić jakie treści są najpopularniejsze w naszym serwisie.

Dlaczego warto?

Inwestując w analitykę internetową z pewnością poprawisz użyteczność serwisu. Kluczową kwestią jest również prawidłowe zdefiniowanie ruchu na stronie, które pozwoli zoptymalizować konwersję i poprawić sprzedaż na Twojej stronie. Otrzymasz również możliwość testowania rozwiązań biznesowych i optymalizowania ich.

Dlaczego my?

Naszą cechą charakterystyczną jest kierowanie się potrzebami klienta. Dzięki szerokiej wiedzy oraz ogromnemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom doradztwo najwyższej jakości.

Jak to działa?

Skontaktuj się z nami przekazując informację o danych, które określają Twoją obecną sytuację. Naszym zadaniem jest ocena tej sytuacji i przygotowanie oferty współpracy, która przedstawiamy Tobie. Po akceptacji warunków współpracy przechodzimy do omówienia celu, który wspólnie chcemy osiągnąć. W momencie osiągnięcia go nasza współpraca zostaje sukcesywnie zakończona. W innym wypadku przygotowujemy nową ofertę.

Kariera

Et dolore magna aliqua. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Prześlij swoje CV na adres kariera@googlerzy.pl
X